Menu Zamknij

Harmonogram wywozu nieczystości



Harmonogram wywozu nieczystości dla Miasta Wysokie Mazowieckie

Trasa I : Staffa – Prusa – Orzeszkowej – Broniewskiego – Kraszewskiego – Kopernika – Reja – Kochanowskiego – Szpitalna – Reymonta – Pawłowskiego – Pelca – Czesława Miłosza – Norwida – Wiosenna

Trasa II : Wspólna – Jankowskiego – Sienkiewicza – Mickiewicza – 1 Maja – Ludowa – Jagiellońska – Parkowa – Plac Odrodzenia – Popiełuszki – Św. A. Boboli – Sucharskiego – Raginisa – Staszica – Skargi – Leśna – Brykowska

Trasa III : Żwirki i Wigury – Chopina – M.C. Skłodowskiej – M. Dąbrowskiej – Bema – Sobieskiego – Cicha – Tuwima – Słowackiego – Warszawska – Kardynała Wyszyńskiego – Obrońców Miasta – Szarych Szerregów – Przemysłowa – Racławicka

Trasa IV : Mystkowska – Rynek im. J. Piłusdskiego – Dolna – Białostocka – Kościuszki – 25-Lecia Osiedla – Wołodyjowskiego – Jana Pawła II – Żeromskiego – 1000-Lecia – M. Konopnickiej

Trasa V : Długa – Kościelna – Ogrodowa – Przechodnia – Podlaska – Nowa – Niemcewicza – Akacjowa – Kwiatowa – Zambrowska – K. Kamieńskiego


Harmonogram wywozu nieczystości dla Gminy Wysokie Mazowieckie

Trasa I : Brok – Mazury – Jabłoń Uszyńskie – Sokoły Jaźwiny – Stara Ruś – Nowa Ruś – Bujny-Biszewo – Jabłoń Rykacze – Brzóski Tatary – Brzóski Stare

Trasa II : Mystki Rzym – Brzóski Brzezińskie – Brzóski Markowizna – Brzóski Falki – Brzóski Gromki – Wróble – Buczyno Mikosy – Kalinowo Czosnowo – Zawrocie Nowiny

Trasa III : Osipy Zakrzewizna – Osipy Wydzory I, II – Osipy Kolonia – Stare Osipy – Osipy Lepertowizna – Nowy Ospiy – Gołasze Górki – Gołasze Puszcza

Trasa IV : Bryki – Michałki – Wiśniówek – Wiśniówek Kolonia – Mścichy – Dąbrowa Dzięciel – Trzeciny – Święck Wielki

Trasa V : Tybory Żochy – Tybory Misztale – Miodusy Litwa – Święck Nowiny – Wólka Duża – Wólka Mała – Miodusy Stok – Miodusy Wielkie – Miodusy Stasiowięta – Faszcze – Rębiszewo Studzianki

Trasa VI : Tybory Wólka – Tybory Olszewo – Tybory Kamianka – Tybory Trzcianka – Jabłonka Świerczewo – Tybory Jeziernia – Jabłonka Kościelna


Harmonogram wywozu nieczystości dla Gminy Kulesze Kościelne

Trasa I : Chojane Bąki – Chojane Gorczany – Chojane Pawłowięta – Chojane Sierocięta – Chojane Stankowięta – Stypułki Giemzino – Nowy Wykno – Kulesze Podawce – Wnory Paździochy – Leśniewo Niedźwiedź I – Leśniewo Niedźwiedź II

Trasa II : Nowe Kalinowo – Nowe Grodzkie – Grodzkie Szczepanowięta – Faszcze – Kalinowo Solki – Kulesze Litewka – Stare Grodzkie – Stara Litwa – Stare Kalinowo – Stare Niziołki – Chojane Piecki – Wnory Wiechy – Wnory Wypychy – Niziołki Dopki

Trasa III : Kulesze Kościelne – Czarnowo Biki – Gołasze Dąb – Gołasze Mościckie – Kulesze Podlipne – Stare Wykno – Tybory Uszyńskie